Novinky v Masters

Registrace noví závodníci a přechod mezi kat. - kontrola

28.dubna 2019

Vážení závodníci,

prosíme o spolupráci závodníky, kteří se registrovali jako nový závodník nebo přecházeli do starší kategorie a rovněž se registrovali jako nový závodník. Pravděpodobně až ve středu došlo k navedení nových čísel pro rok 2019 a tudíž na prezentaci v Hodkovicích docházelo k tomu, že nebyly čísla a musela se provést nová registrace. Rádi bychom to dali do Sezemic do pořádku. Nová startovní čísla pro rok 2019 jsou tato:
M 35-65
A 202 - 235
B 450 - 500
C 622 - 646
D 771 - 796
E 854 - 870
Pokud jste se tedy registrovali jako nový závodník a nemáte přidělené startovní číslo v systému v daném číselném rozmezí, pište reklamace na info@cyklomasters.cz Děkujeme za spolupráci. Komise masters

Družstva 2019

25.dubna 2019

Vzhledem k tomu, že v letošním roce netvoří družstvo 6 závodníků, ale počítají se do družstva 3 nejlepší výsledky v závodě, není nutné družstvo registrovat. Výsledky družstva se budou počítat podle názvu klubu u jednotlivých závodníků. Je nutné, aby u každého závodníka byl stejný název.

Registrace - noví závodníci a přechod mezi kategoriemi

24.dubna 2019

V tuto chvíli by mělo být všechno v pořádku a v systému jsou už i nahraná správná čísla pro sezónu 2019 pro nové závodníky a závodníky, kteří přecházející mezi kategoriemi. Případné vzniklé duplicitní čísla budeme řešit do Hodkovic, aby tam vše bylo v pořádku.
Na časovku do Hodkovic se bude možné hlásit do soboty 18 hodiny, pak se přihlášky uzavřou a přihlášky už jen na místě. Komise EM

Registrace 2019

18.dubna 2019

V tuto chvíli byla spuštěna registrace alespoň pro ty závodníky, kteří mají číslo z loňské sezóny a nepřechází do jiné kategorie. Pro nové závodníky a přecházející závodníky do vyšší kategorie prosím o registraci od pondělí. Čekáme až nám IT správce naleje do systému správná čísla, aby nedocházelo k duplicitě. Vzhledem ke zpoždění registrací, za což se omlouváme, bude finální kontrola plateb za registraci provedena do 2.5.2019.
Registrace družstev bude funkční rovněž až od pondělí. Děkujeme za pochopení. Komise EM

Registrace Extraligy Masters 2019 a vyřazení závodu „První šlápnutí“ z kalendáře Masters

28.března 2019

velmi se omlouváme, ale vlivem zásadních technických problémů s registračním programem se nám pravděpodobně nepodaří otevřít registraci dříve než 15. 4. 2019.

První závod v kalendáři Masters „První Šlápnutí“ v Novém Strašecí původně plánovaný na sobotu 6.4.2019 jako silniční závod byl nahrazen závodem několika časovek do vrchu („Král vrchařů“) v neděli 7.4.2019.
Na základě uvedených skutečností se Komise Masters rozhodla tento závod z kalendáře vyřadit a jako první závod v kalendáři ponechat jako obvykle „Časovku v Hodkovicích“
Přesto jsou všichni zájemci o závod pořadatelem zváni, buď jako příchozí nebo jako členové seriálu UAC.

Registrace EM 2019

21.února 2019

V tuto chvíli pracujeme na nové registraci, kalendáři pravidlech. O spuštění Vás budeme informovat. Díky komise masters

Změna v předběžné termínové listině.

10.ledna 2019

V předběžné termínové listině došlo k drobné změně. Z organizačních důvodů je přesunut termín závodu Monínec z 11.5.2019 na 8.5.2019 (středa - státní svátek).

Zápis z členské schůze 24.11.2018

3.Ledna2l 2018


Z Á P I S

Z členské schůze spolku Extraliga Masters, konané v Liberci dne 24.11.2018
přítomni dle prezenční listiny

1) Předseda komise V. Bradna přednesl vyúčtování financí za uplynulé období,
2) Bylo provedeno hodnocení soutěže Extraligy Masters v sezóně 2018 – bylo poděkováno všem pořadatelům za pořádání závodů.
3) I. Kubín uvedl návrhy změn pravidel pro sezónu 2019, které byly projednány na předcházející schůzce Komise Masters konané dne 6.11.2018 v Praze. Na členské schůzi byly odsouhlaseny následující změny pravidel:

a) bodování bude ponecháno, do soutěže bude započítáno 13 odjetých závodů v soutěží jednotlivců, 15 odjetých závodů v soutěží družstev (oddílů)
b) v soutěži TOP – TEN budou započítány všechny závody ELM a připočteny závody v St. Johannu s koeficientem 3, a MS Masters v Poznani s koeficientem 4.
c) pro účast na MR bude zrušena podmínka odjetých závodů, bude ponechána jen podmínka přihlášení do ELM a licence Masters.
d) bude určeno mistrovství ELM pro závod do vrchu event. Časovku do vrchu s bodováním jako MR.
e) startovné pro kat. E bude o 50,- Kč nižší, pořadatelé nebudou odvádět do pokladny ELM za kat. E odvody.
f) bude zavedena kat. 80+, startovat bude společně s kat. E, vyhlašovat v jednotlivých závodech se bude v případě účasti min. tří startujících.
g) soutěž 6ti členných družstev, bude nahrazena soutěží oddílů s libovolným počtem členů, přihlašovací poplatek pro oddíl bude 100,- Kč. Bodování započítáním tří nejlepších jednotlivců z oddílu zůstává dle stávajících pravidel.
i) v silničních závodech společných s UAC budou 3 balíky. 1. - kat M+A, 2. - kat. B+C, 3. - E+D viz letos Běleč a Chýně
j) časovky společné s UAC budou měřeny čipy, bez problémů možné zařadit i závody ELM do kalendáře UAC a obráceně.
k) bude zrušena podmínka 10 odjetých závodů pro vyhlášení.

4) Návrh na uspořádání společného MR se Slovenskem byl posouzen jako zajímavý, bohužel však bylo konstatováno, že z technických a ekonomických důvodů jej bude nutno s omluvou odmítnout. Potencionální pořadatel ze Znojma nepořádá ani závody pro ELM na příští sezónu, ostatní pořadatelé jsou pro slovenskou stranu pro svou vzdálenost těžko dostupné, stejně tak jako pro českou stranu MR na Slovensku.
5) Byla dohodnuta předběžná termínová listina závodů ELM pro sezónu 2019 včetně společných závodů se soutěží UAC, které byly projednany s přítomným Pavlem Zachem – předsedou soutěže UAC.
6) Přesné znění pravidel pro soutěž a předběžný kalendář na příští sezónu 2019 bude zveřejněn na stránkách ELM následně.

Zapsal: I. Kubín Osouhlasil: V. Bradna

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery