Novinky v Masters

Poslední závod sezóny - doplněné propozice

20.září 2018

V neděli 30.9. 2018 se koná v Chýni u Prahy poslední závod sezóny. Propozice byly doplněny – bylo upřesněno místo kanceláře závodu, které bude na platu poblíž místa startu u železniční zastávky Chýně směrem z obce za železničním přejezdem. Parkování je možné naopak jen v obci před přejezdem viz odkaz na mapku: http://t.sportpomaha.org/post/178244059172/místo-registrace-a-parkováni-grand-prix-chýně

Trať závodu bude na uzavřeném rovinatém okruhu cca 5,5 km s pouze velmi mírným stoupáním v místě startu a cíle z velké části na vedlejší užší silnici se zákazem vjezdu v poli ale s dobrým asfaltovým povrchem. Pouze malá část cca 500 m je na veřejné komunikaci. V místě startu má být k dispozici stánek, kde bude možno koupit drobné občerstvení.

Poslední informace – po dohodě s pořadatelem mají předem přihlášení startující v kat. E snížené startovné na 150,- Kč.


Úprava propozic na závod O podzimního vrchaře

10.září 2018

Propozice na příští závod O podzimního vrchaře 16.9. byly doplněny a upraveny. Uzávěrka přihlášek na stránkách ELM je jako obvykle v pátek před závodem 14.9. 2018 v 18.00 hod. Startující, kteří chtějí být zahrnuti ve výsledcích obou soutěží ELM i UAC, musí při prezentaci před startem nahlásit obě startovní čísla - za ELM i UAC. Startující dostanou na startu čipy a pojedou dle plánku po trati, kde budou označeny dle kategorie 3 nebo 4 měřené úseky - pořadí určí součet časů z měřených úseku. Mezi úseky se čas neměří, ale je nutno na start každého úseku dorazit v časovém rozmezí, který určí pořadatel.

Výsledky Ceny Pivovaru Svijany, memoriálu Oldřicha Horáka

19.srpna 2018

Výsledky z dnešního závodu najdete na stránce https://sport-base.cz/vysledky/2018/z-svijany-18?flt[trat]=6k

CENA PIVOVARU SVIJANY

14.srpna 2018

POZOR ZMĚNA!!!

Prezentace je letos na Zámku Svijany, nikoliv jako v minulosti v pivovarské restauraci. Při příjezdu od dálnice D10 bude značeno parkování.

MR časovky jednotlivců a dvojic v Sokolově

6.srpna 2018

V sekci články s diskusí jsou uvedeny celkové výsledky MR časovky jednotlivců a dvojic v Sokolově. Výsledky dle kategorií je možné také najít na stránkách sportovniservis.cz. Výsledky a bodování na stránkách ELM zaberou vzhledem k letos novému, navíc dvojnásobnému a vždy komplikovanému bodování časovky dvojic zřejmě víc času než obvykle. I. Kubín

Registrace před MČR v časovce

1.srpna 2018

Byly doplněny platby k novým registracím.

MS Masters 2018 – Varese, Itálie

30.července 2018

Dle posledního sdělení od UCI, je možné přihlásit zájemce o účast na MS MASTERS ve Varese ještě po MR ve Slatiňanech, takže nominace na MS bude provedena na základě výsledků letošního MR jak v časovce 4.8. v Sokolově, tak v silničním závodě 11.8. ve Slatiňanech. Na MS jsou kategorie 19-34, 35-39,40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65+, dále v případě více než 6ti zájemců i kat. 70 – 74, 75 – 79 atd.., tím pádem je pro nominaci na MS považován za MR i každý první z těchto kategorií jak u žen, tak u mužů.
Přesto, že pro přihlášky na MS je tedy relativně dost času, prosíme všechny zájemce z řad ELM o účast na MS, aby zaslali, pokud možno do konce tohoto týdne, mail na kubin@markus.cz , abychom si udělali představu, jak velký zájem bude o divoké karty, které připadají v úvahu pro ty, kteří se nekvalifikují jako Mistři republiky.

Úprava pravidel pro účast na MR a bodování ELM

8.července 2018

Vzhledem k tomu, že v kalendáři ELM odpadlo pět z dosavadních plánovaných závodů, rozhodla Komise Masters, že vypouští z pravidel podmínku dokončení 2 závodů ELM před Mistrovstvím republiky a to jak v časovce jednotlivců , tak v silničním závodě. Takže podmínkou pro účast na MR zůstává pouze Licence ČSC platná pro letošní rok a přihlášení a zaplacení poplatku v soutěži ELM, které je letos možné během celé sezóny .
Zaroveň oznamujeme, že Komise rozhodla, že vzhledem k počtu zrušených závodů se do soutěže ELM bude započítávat pouze 13 závodů namísto 15ti v soutěži jednotlivců a 16 závodů namísto 18ti v soutěži družstev.

I. Kubín

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery