Novinky v Masters

Slávistický přebor v časovkách 2021

2.března 2021

Žádný z navržených závodů ve zveřejněné termínovce zatím nelze potvrdit, takže není jisté, zda a kdy se sezóna pro amatérské závody vůbec rozběhne, ale dostali jsme od Karla Kopra proposice na uspořádání individuálních časovek, kde si cyklisté měří zadané trasy sami viz odkaz: https://kcslaviapraha.cz/novinky/226-slavisticky-prebor-v-casovkach-2021 (odkaz nutno zkopírovat a zadat do vyhledávače nebo do řádku pro internetovou adresu). Na stránkách UAC je rovněž předběžný kalendář závodů UAC. Některé z nich bychom chtěli, stejně jako v minulosti, zařadit i do kalendáře ELM. Doufáme, že aspoň některé závody se podaří letos uskutečnit a že se sejdeme ve zdraví na jejich startu.

Pomoc pro Luboše Loma - dopis od manželky

7.února 2021

Milí kamarádi a přátelé,
dovoluji si Vám poslat link na web.
Jedná se o Luboše. Jak možná téměř všichni víte, jeho zdravotní stav se v listopadu razantně zhoršil a to tak, že v ČR již neměl možnost další léčby. Shoda okolností nás dovedla do Německa, kde Luboš úspěšně pokračuje v léčbě, která je ale bohužel finančně velmi náročná. Neustále se vlekoucí jednání s pojišťovnou, která se nemá k tomu, aby náklady léčby uhradila a fakt, že naše finanční zdroje jsme již vyčerpali, nás donutili k tomu, že jsme se, i když neradi a po dlouhém zvažování, rozhodli, že pro Luboše uspořádáme sbírku, abychom další nutnou léčbu a transplantaci kostní dřeně mohli v Německu zaplatit.
Více na webu.

https://lubos-myelom9.webnode.cz/

Děkujeme Vám za případnou podporu.

Eva, Tereza a Aňa

Výsledky závodů v Sezemicích

15.září 2020

V sekci "Články s diskusí" jsou uvedeny výsledky obou závodů konaných minulý víkend v Sezemicích

Závody v Sezemicích a poslední závody sezóny.

4.září 2020

Odložené závody v Sezemicích se pořadatelům podařilo projednat a zvou všechny účastníky ELM i příchozí. Propozice jsou zveřejněny a startovní listina je otevřena v kalendáři závodů.
Dále je v kalendáři uveden poslední závod sezóny - Klikovy Vrchy pořádaný klubem CFC Kladno v rámci seriálu UAC. Propozice a informace o závodu je možno najít na stránkách: https://www.uac.cz/zavody-a-vysledky/2020/silnice/zavod-436/informace/. Poslední uskutečněný společný závod s UAC byl rovněž jako obvykle skvěle uspořádán klubem CFC Kladno. Kompletní výsledky tohoto závodu je možno najít na stránkách: http://cfc-kladno.cz/rfc_vysledky.php? event_id=245

Sezemice

31.srpna 2020

Do konce týdne budeme mít informaci, jestli se Sezemice uskuteční. Jakmile obdržíme informaci od pořadatelů, tak zveřejníme propozice.

Závod Kolem Posázaví

29.července 2020

Do kalendáře závodů byly vloženy propozice společného závodu s UAC - Kolem Posázaví. Přihlášení předem je nutné provést dle odkazu v propozicích event. je možné se přihlásit za zvýšené startovné až při prezentaci na startu. Propozice závodu též na stránkách soutěže UAC.

Výsledky Svijany

26.července 2020

Výsledky najdete na https://my.raceresult.com/155775/
Pořadatel se ještě jednou omlouvá za technické komplikace, které měli výrazný dopad na prodloužení doby při zpracování výsledků.

Svijany - přihlášky neregistrovaní v ELM

20.července 2020

Pro urychlení prezentace je možné pro neregistrované závodníky pro přihlášku využít e-mail vbradna@koop.cz. Přihláška musí obsahovat jméno a příjemní, rok narození, kategorii a název klubu. Uzávěrka přihlášek je v pátek 24.7. v 18 hodin. Po té už jenom na místě při prezentaci vyplněním přihlášky.

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery