Novinky v Masters

Sezemice

31.srpna 2020

Do konce týdne budeme mít informaci, jestli se Sezemice uskuteční. Jakmile obdržíme informaci od pořadatelů, tak zveřejníme propozice.

Závod Kolem Posázaví

29.července 2020

Do kalendáře závodů byly vloženy propozice společného závodu s UAC - Kolem Posázaví. Přihlášení předem je nutné provést dle odkazu v propozicích event. je možné se přihlásit za zvýšené startovné až při prezentaci na startu. Propozice závodu též na stránkách soutěže UAC.

Výsledky Svijany

26.července 2020

Výsledky najdete na https://my.raceresult.com/155775/
Pořadatel se ještě jednou omlouvá za technické komplikace, které měli výrazný dopad na prodloužení doby při zpracování výsledků.

Svijany - přihlášky neregistrovaní v ELM

20.července 2020

Pro urychlení prezentace je možné pro neregistrované závodníky pro přihlášku využít e-mail vbradna@koop.cz. Přihláška musí obsahovat jméno a příjemní, rok narození, kategorii a název klubu. Uzávěrka přihlášek je v pátek 24.7. v 18 hodin. Po té už jenom na místě při prezentaci vyplněním přihlášky.

Sezemice v novém termínu

19.července 2020

Sezemice se uskuteční v novém termínu 12. - 13.9. 2020. V sobotu časovka, v neděli silnice.

Výsledky závodů MR v časovce a závodů v Roudnici

13.července 2020

V uplynulých dvou víkendech se konalo hned 5 závodů zařazených v kalendáři ELM. Přes veškeré letošní potíže a navíc přes komplikace na tratích se podařilo pořadatelům závody úspěšně uspořádat, za což jim patří jistě dík od všech účastníků. Výsledky závodů MR v časovce jednotlivců a dvojic v Sokolově z uplynulého víkendu jsou k nahlédnutí v sekci Články s diskusí. Výsledky všech tří předchozích závodů v Roudnici je možné si prohlédnout na stránkách: https://www.sportt.cz/racesResults

Časovky Sokolov - změna trasy

2.července 2020

Upozornění MR v časovce jednotlivců i dvojic v Sokolově se pojede vzhledem k neočekávané uzávěrce na jiné trati. Mapka viz odkaz:https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=12.5949696&y=50.1330946&z=13&rc=9ckQoxYBYR9crmbxYKIV&rs=coor&rs=coor&ri;=&ri;=&mrp;={"c":111}&xc;=[]&rut=1
Na této trati se jelo MR před několika lety dvakrát tam a zpět s tím, že start a cíl bude přibližně v místě, kde byla otáčka. Děkujeme pořadateli, že se mu podařilo tuto změnu na poslední chvíli projednat.
Další informace pro startující, kteří změnili kategorii - musí se přihlásit jako příchozí až v kanceláři závodu, kde dostanou startovní číslo pro příchozí za stejnou cenu jako předem přihlášení. (To bohužel bude platit pro všechny závody v této sezóně). Pro časovku jednotlivců pro MR je nutná licence kategorie MASTERS. Držitelé licence ELITE mohou startovat pouze v kat. M bez ohledu na věk.

Výsledky Rašovka

29.června 2020

Do sekce články byly přidány výsledky z Rašovky.

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery