Novinky v Masters

Konec sezóny, výsledky MS Varese a TOP - TEN

2.října 2018

V neděli skončila letošní sezóna ELM silničním závodem v Chýni u Prahy. V kalendáři závodů jsou již dopočítané celkové výsledky. Prosíme všechny účastníky soutěže o jejich překontrolování a zaslání případných reklamací mailem na kubin@markus.cz.
V soutěži TOP-TEN nejsou započteny ještě výsledky z MS ve Varese, které ale stejně pořadí na prvních 10 místech nezmění, naopak jenom potvrdí pořadí na prvních 3 místech, zejména první místo Jirky Kasala, který si ke svým 996 bodům (z 1000 možných) ještě připočte dalších 196 bodů z MS za 12.místo v časovce v kat. M70, které obsadil přesto, že měl pád cca 700 m před cílem a přišel tak pravděpodobně o podium a v silničním závodě, kde byly jeho šance ještě vyšší, ale se zlámanými žebry z časovky to stačilo „jen“ na 7. místo, které je ale i tak nejlepším výsledkem naší reprezentace na MS a Jirka Kasal je v TOP-TEN s 1192 body letošním suverénním vítězem.
MS ve Varese se dále zúčastnili i Radek Krummer – kat. M60, který si za 26 místo v časovce a za 46 místo v silničním závodě připisuje v TOP-TEN 8 bodů a celkově s 948 body zůstává druhý stejně tak jako Tomáš Vrbka kat. M50 zůstává na třetím místě s 900 body, protože ve Varese si připsal jen 4 body za 51. místo v časovce, když silniční závod po pádu nedokončil. Protože se z ostatních adeptů na TOP-TEN závodů MS již nikdo další nezúčastnil a Ludva Killinger st., (do závodu v Svijanech ještě druhý) si zlámal tři závody před koncem sezóny nohu, zůstává pořadí v TOP-TEN na 4. – 10. místě nezměněno se stejnými body, jak je uvedeno v tabulce kalendáře závodů.
MS MASTERS ve Varese se ještě zúčastnili Vladimír Novák kat. M55 – 16. v časovce a 24. v silničním závodě, (v TOP_TEN se za získaných 44 bodů a celkovými 400 body posune na 57. Místo, ostatní Ladislav Pelc kat. M60 - 79. v silničním závodě, Vladislav Švestka kat. M50 - 76. v časovce, Jiří Hledík kat. M55 - 41. v časovce si do TOP-TEN připíšou po 4 bodech a jejich pořadí to změní jen minimálně nebo vůbec. Jana Vyčítalová v kat. M40. zajela v časovce 15. čas, v ELM ale nestartuje. Pokud jsme někoho z českých reprezentantů ve výsledkách na MS přehlédli nebo má námitky k uvedeným výsledkům z TOP-TEN, prosím o zaslání reklamací na výše uvedený mail.
K výsledkům z MS je nutno ještě podotknout, že zejména v silničním závodě se zúčastnilo v mužských kategoriích i přes 300 startujících např. v kat. M45 dokončilo závod 331 účastníků, takže umístění do stého místa není žádnou ostudou. Např. všechny kat. mužů nad 60 let. a žen nad 50 let startovaly najednou v jednom balíku, který měl více než 450 startujících a tak probít se do první stovky bylo ještě těžší.

Vyhlášení Extraligy Masters 2018

27.září 2018

Vyhlášení se uskuteční 24.11. v Liberci.

Poslední závod sezóny - doplněné propozice

20.září 2018

V neděli 30.9. 2018 se koná v Chýni u Prahy poslední závod sezóny. Propozice byly doplněny – bylo upřesněno místo kanceláře závodu, které bude na platu poblíž místa startu u železniční zastávky Chýně směrem z obce za železničním přejezdem. Parkování je možné naopak jen v obci před přejezdem viz odkaz na mapku: http://t.sportpomaha.org/post/178244059172/místo-registrace-a-parkováni-grand-prix-chýně

Trať závodu bude na uzavřeném rovinatém okruhu cca 5,5 km s pouze velmi mírným stoupáním v místě startu a cíle z velké části na vedlejší užší silnici se zákazem vjezdu v poli ale s dobrým asfaltovým povrchem. Pouze malá část cca 500 m je na veřejné komunikaci. V místě startu má být k dispozici stánek, kde bude možno koupit drobné občerstvení.

Poslední informace – po dohodě s pořadatelem mají předem přihlášení startující v kat. E snížené startovné na 150,- Kč.


Úprava propozic na závod O podzimního vrchaře

10.září 2018

Propozice na příští závod O podzimního vrchaře 16.9. byly doplněny a upraveny. Uzávěrka přihlášek na stránkách ELM je jako obvykle v pátek před závodem 14.9. 2018 v 18.00 hod. Startující, kteří chtějí být zahrnuti ve výsledcích obou soutěží ELM i UAC, musí při prezentaci před startem nahlásit obě startovní čísla - za ELM i UAC. Startující dostanou na startu čipy a pojedou dle plánku po trati, kde budou označeny dle kategorie 3 nebo 4 měřené úseky - pořadí určí součet časů z měřených úseku. Mezi úseky se čas neměří, ale je nutno na start každého úseku dorazit v časovém rozmezí, který určí pořadatel.

Výsledky Ceny Pivovaru Svijany, memoriálu Oldřicha Horáka

19.srpna 2018

Výsledky z dnešního závodu najdete na stránce https://sport-base.cz/vysledky/2018/z-svijany-18?flt[trat]=6k

CENA PIVOVARU SVIJANY

14.srpna 2018

POZOR ZMĚNA!!!

Prezentace je letos na Zámku Svijany, nikoliv jako v minulosti v pivovarské restauraci. Při příjezdu od dálnice D10 bude značeno parkování.

MR časovky jednotlivců a dvojic v Sokolově

6.srpna 2018

V sekci články s diskusí jsou uvedeny celkové výsledky MR časovky jednotlivců a dvojic v Sokolově. Výsledky dle kategorií je možné také najít na stránkách sportovniservis.cz. Výsledky a bodování na stránkách ELM zaberou vzhledem k letos novému, navíc dvojnásobnému a vždy komplikovanému bodování časovky dvojic zřejmě víc času než obvykle. I. Kubín

Registrace před MČR v časovce

1.srpna 2018

Byly doplněny platby k novým registracím.

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery