Novinky v Masters

!!! DŮLEŽITÉ!!! Přihlášky a propozice na závod Cena Posázaví.

9.července 2022

REGISTRACE JE NUTNÁ TAKÉ NA WEBU POŘADATELE: https://www.cfc-kladno.cz/rfc_registrace.php. Propozice k závodu jsou k nahlédnutí na webu. Spuštěna registrace na závod Cena Posázaví.

!!!DŮLEŽITÉ!!! Registrace na MČR, Bystré u Poličky

25.července 2022

!!! NA ZÁVOD JE NUTNÁ REGISTRACE PŘES PORTÁL: www.nasecasomira.cz!!! Podmínkou účasti je platná licence Masters. Závodníci bez licence Masters budou zařazeni do kategorie M bez nároku na mistrovský dres.

Propozice MČR silnice, Bystré u Poličky

22.července 2022

Propozice jsou online na webu. Zároveň jsou v plné podobě k dostání na: https://data.ceskysvazcyklistiky.cz/kalendar/zavod?race_id=2821

Cena Pivovaru Svijany 28.8.2022

22.července 2022

Závod ve Svijanech se uskuteční 28.8. na zkráceném okruhu z důvodu dopravních omezení. Pořadatel KCL Kooperativa - Svijany

Výsledky z Roudnice

7.července 2022

Kompletní výsledky z Roudnice nad Labem jsou zveřejněny na webu.
Martin Havránek

Zvolen nový Výkonný výbor ELM

27.června 2022

Dne 31. 5. 2022 došlo na Členské schůzi ke zvolení nového Výkonného výboru, který si za svého předsedu následně zvolil Josefa Říhu. Nové vedení ELM je tak ve složení: Josef Říha, předseda, Alena Mikšovská, Ludvík Killinger, Martin Havránek a Denis Charalambidis, členové Výkonného výboru.
Aktuálně probíhají nezbytné právní změny a předání všech podkladů. Hlavním cílem nového VV je zajistit smysluplně sezonu 2022, zajistit konání MČR, informovat o ME a MS a v neposlední řadě začít hledat silného partnera pro marketingovou spolupráci na další sezony a přípravit kvalitní kalendář závodů tak, jak bylo zvykem. Extraliga Masters byla, je a vždy bude nejvyšší soutěží pro cyklistické amatéry, to je náš hlavní cíl! Bez Vás, závodníků, závodnic a pořadatelů však nejsme nic. My všichni jsme Extraliga Masters!
Budeme rádi za Vaše dotazy, připomínky, komentáře a hlavně nápady ať už sem do Diskuze, tak klidně také telefonicky, e-mailem.
Za nový Výkonný výbor

Josef Říha
předseda spolku

Výsledky z Rašovky

27.června 2022

Konečné výsledky z Rašovky jsou nyní online na webu. Body budou ještě aktualizovány. Omlouváme se za počáteční nesrovnalosti ve výsledcích.
Děkujeme za pochopení
Za ELM Martin Havránek

Mistrovství Evropy Masters

22.června 2022

V sobotu 17.07.2022 se uskuteční v Itálii Mistrovství Evropy pro kategorii Masters. Propozice na tento závod naleznete zde: https://www.granfondomatildica.it/doc/2022_UEC Granfondo_Mediofondo_European_ Championships_Reggio_Emilia_ITA_TECHNICAL_GUIDE_18.01.2022.pdf

Podmínkou startu je licence ČSC, etické prohlášení a zdravotní potvrzení (https://www.granfondomatildica.it/doc/Health-Certificate-ENG-Allegato-E.pdf). Přihlášku je nutné provést do 15.07.2022 (do 12:00). V případě zájmu se účastnit, mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese: charalambidis@kovopraha.cz a já vám obratem přepošlu druhý potřebný formulář k vyplnění (etické prohlášení).

Pěkné léto za ELM přeje
Denis Charalambidis

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery