Novinky v Masters

Celkové výsledky - Monínec, výsledky družstev

9.května 2019

Celkové výsledky silničního závodu - Monínec 2019 vč. příchozích jsou k nahlédnutí v sekci články s diskusí.
Zároveň se omlouváme za to, že se doposud nepodařilo zprovoznit bodování družstev - klubů (oddílů). Správce stránek na tom pracuje a zapracovává nové letošní pravidlo, a to, že soutěž 6ti členných družstev bude nahrazena soutěží klubů bez omezení počtu členů, kde do výsledků jednotlivých závodů budou započítány bodové zisky tří nejlépe umístěných závodníků ze všech členů klubu přihlášených do ELM pod stejným jménem klubu. Do celkových výsledků pak bude započítáno 15 nejlépe bodovaných závodů.

Celkové výsledky Sezemice 2019

5.května 2019

Celkové výsledky víkendových závodů v Sezemicích vč. příchozích jsou k nahlédnutí v sekci Články s diskusí.

UPOZORNĚNÍ - platba registrace

2.května 2019

V Sezemicích je už nutné mít zaplacený registrační poplatek!

Registrace noví závodníci a přechod mezi kat. - kontrola

28.dubna 2019

Vážení závodníci,

prosíme o spolupráci závodníky, kteří se registrovali jako nový závodník nebo přecházeli do starší kategorie a rovněž se registrovali jako nový závodník. Pravděpodobně až ve středu došlo k navedení nových čísel pro rok 2019 a tudíž na prezentaci v Hodkovicích docházelo k tomu, že nebyly čísla a musela se provést nová registrace. Rádi bychom to dali do Sezemic do pořádku. Nová startovní čísla pro rok 2019 jsou tato:
M 35-65
A 202 - 235
B 450 - 500
C 622 - 646
D 771 - 796
E 854 - 870
Pokud jste se tedy registrovali jako nový závodník a nemáte přidělené startovní číslo v systému v daném číselném rozmezí, pište reklamace na info@cyklomasters.cz Děkujeme za spolupráci. Komise masters

Družstva 2019

25.dubna 2019

Vzhledem k tomu, že v letošním roce netvoří družstvo 6 závodníků, ale počítají se do družstva 3 nejlepší výsledky v závodě, není nutné družstvo registrovat. Výsledky družstva se budou počítat podle názvu klubu u jednotlivých závodníků. Je nutné, aby u každého závodníka byl stejný název.

Registrace - noví závodníci a přechod mezi kategoriemi

24.dubna 2019

V tuto chvíli by mělo být všechno v pořádku a v systému jsou už i nahraná správná čísla pro sezónu 2019 pro nové závodníky a závodníky, kteří přecházející mezi kategoriemi. Případné vzniklé duplicitní čísla budeme řešit do Hodkovic, aby tam vše bylo v pořádku.
Na časovku do Hodkovic se bude možné hlásit do soboty 18 hodiny, pak se přihlášky uzavřou a přihlášky už jen na místě. Komise EM

Registrace 2019

18.dubna 2019

V tuto chvíli byla spuštěna registrace alespoň pro ty závodníky, kteří mají číslo z loňské sezóny a nepřechází do jiné kategorie. Pro nové závodníky a přecházející závodníky do vyšší kategorie prosím o registraci od pondělí. Čekáme až nám IT správce naleje do systému správná čísla, aby nedocházelo k duplicitě. Vzhledem ke zpoždění registrací, za což se omlouváme, bude finální kontrola plateb za registraci provedena do 2.5.2019.
Registrace družstev bude funkční rovněž až od pondělí. Děkujeme za pochopení. Komise EM

Registrace Extraligy Masters 2019 a vyřazení závodu „První šlápnutí“ z kalendáře Masters

28.března 2019

velmi se omlouváme, ale vlivem zásadních technických problémů s registračním programem se nám pravděpodobně nepodaří otevřít registraci dříve než 15. 4. 2019.

První závod v kalendáři Masters „První Šlápnutí“ v Novém Strašecí původně plánovaný na sobotu 6.4.2019 jako silniční závod byl nahrazen závodem několika časovek do vrchu („Král vrchařů“) v neděli 7.4.2019.
Na základě uvedených skutečností se Komise Masters rozhodla tento závod z kalendáře vyřadit a jako první závod v kalendáři ponechat jako obvykle „Časovku v Hodkovicích“
Přesto jsou všichni zájemci o závod pořadatelem zváni, buď jako příchozí nebo jako členové seriálu UAC.

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery