Novinky v Masters

Termínovka 2021 - aktualizace

14.února 2021

Zatím zveřejňujeme předběžný kalendář závodů, tak jak máme jednotlivé termíny potvrzené od pořadatelů a uvidíme, co dovolí vládní opatření. Další věci budeme aktualizovat:
29.5. Chvaletice – kritérium
26.6. Rašovka – časovka do vrchu + hromadný závod do vrchu
5.7. Giro de Zavadilka + Memoriál Zd. Bambáska časovka jednotlivců
6.7. Memoriál Vl. Urbana
25.7. Svijany – silnice
4.9. Sezemice časovka
5.9. Sezemice silnice
11.9. Pardubice – časovka
12.9. Slatiňany – silnice
18.9. Ještěd

Karel Sumbal zemřel

9.března 2021

Se zpožděním se k nám dostala smutná zpráva, že 23.února zemřel ve věku 80ti let Karel Sumbal, Karel ještě po sedmdesátce závodil v Extralize, působil v komisi Masters, dlouhodobě zpracovával výsledky soutěže, pořádal závody ve Znojmě, kde působil jako pedagog. Cituji ze Znojemského týdeníku: Znojemský sport i hudba ztratily v Karlu Sumbalovi velkou osobnost, bohužel rozloučení s ním muselo kvůli protikoronavirovým opatřením proběhnout jen v úzkém kruhu, a tak se za všechny loučíme alespoň touto vzpomínkou. My z Extraligy Masters se této vzpomínce na Karla přidáváme.

Slávistický přebor v časovkách 2021

2.března 2021

Žádný z navržených závodů ve zveřejněné termínovce zatím nelze potvrdit, takže není jisté, zda a kdy se sezóna pro amatérské závody vůbec rozběhne, ale dostali jsme od Karla Kopra proposice na uspořádání individuálních časovek, kde si cyklisté měří zadané trasy sami viz odkaz: https://kcslaviapraha.cz/novinky/226-slavisticky-prebor-v-casovkach-2021 (odkaz nutno zkopírovat a zadat do vyhledávače nebo do řádku pro internetovou adresu). Na stránkách UAC je rovněž předběžný kalendář závodů UAC. Některé z nich bychom chtěli, stejně jako v minulosti, zařadit i do kalendáře ELM. Doufáme, že aspoň některé závody se podaří letos uskutečnit a že se sejdeme ve zdraví na jejich startu.

Pomoc pro Luboše Loma - dopis od manželky

7.února 2021

Milí kamarádi a přátelé,
dovoluji si Vám poslat link na web.
Jedná se o Luboše. Jak možná téměř všichni víte, jeho zdravotní stav se v listopadu razantně zhoršil a to tak, že v ČR již neměl možnost další léčby. Shoda okolností nás dovedla do Německa, kde Luboš úspěšně pokračuje v léčbě, která je ale bohužel finančně velmi náročná. Neustále se vlekoucí jednání s pojišťovnou, která se nemá k tomu, aby náklady léčby uhradila a fakt, že naše finanční zdroje jsme již vyčerpali, nás donutili k tomu, že jsme se, i když neradi a po dlouhém zvažování, rozhodli, že pro Luboše uspořádáme sbírku, abychom další nutnou léčbu a transplantaci kostní dřeně mohli v Německu zaplatit.
Více na webu.

https://lubos-myelom9.webnode.cz/

Děkujeme Vám za případnou podporu.

Eva, Tereza a Aňa

Výsledky závodů v Sezemicích

15.září 2020

V sekci "Články s diskusí" jsou uvedeny výsledky obou závodů konaných minulý víkend v Sezemicích

Závody v Sezemicích a poslední závody sezóny.

4.září 2020

Odložené závody v Sezemicích se pořadatelům podařilo projednat a zvou všechny účastníky ELM i příchozí. Propozice jsou zveřejněny a startovní listina je otevřena v kalendáři závodů.
Dále je v kalendáři uveden poslední závod sezóny - Klikovy Vrchy pořádaný klubem CFC Kladno v rámci seriálu UAC. Propozice a informace o závodu je možno najít na stránkách: https://www.uac.cz/zavody-a-vysledky/2020/silnice/zavod-436/informace/. Poslední uskutečněný společný závod s UAC byl rovněž jako obvykle skvěle uspořádán klubem CFC Kladno. Kompletní výsledky tohoto závodu je možno najít na stránkách: http://cfc-kladno.cz/rfc_vysledky.php? event_id=245

Sezemice

31.srpna 2020

Do konce týdne budeme mít informaci, jestli se Sezemice uskuteční. Jakmile obdržíme informaci od pořadatelů, tak zveřejníme propozice.

Závod Kolem Posázaví

29.července 2020

Do kalendáře závodů byly vloženy propozice společného závodu s UAC - Kolem Posázaví. Přihlášení předem je nutné provést dle odkazu v propozicích event. je možné se přihlásit za zvýšené startovné až při prezentaci na startu. Propozice závodu též na stránkách soutěže UAC.

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 7% 6,7%
Road cycling 53% 53,3%
MTBS 13% 13,3%
53x11 27% 26,7%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery