+ Vložit příspěvek

Diskuse

#589

Lukáš Vodička reagoval na:11.2l 2021, 20:25 hod

#584,Miroslav Joza 2.2l 2021, 16:02 hod

Přečtěte si v klidu moje celé jméno. A pak se omluvte…

#588

Josef Říha reagoval na:10.2l 2021, 15:31 hod

#587,Jiří Belfín 9.2l 2021, 21:21 hod

Jirko,
už to vidím a chyba je u mě. Když hlavní rozhodčí zasílal info o Tvém DSQ, byl jsem v práci a z mobilu Ti rychle přeposlal tento e-mail, protože jsem si všiml, že nejsi adresát. V mobilu jsem také vybral přílohu z onedrive a nepočkal jsem si patrně na synchronizaci souborů a poslal Ti původní verzi, kde nebyly kategorie rozděleny. To však nemění nic na tom, že součástí kategorií jsou muži a ženy. Ve verzi propozic, která je na webu a finální je to rozděleno a to od 12.8., kdy byl soubor vytvořen - mohu Ti poskytnout originál word dokumentu, kde vidíš datum vytvoření.
Sám si na MČR byl, byl jsi i na vyhlášení a i dle fotek jz podia je vidět, že všechny kategorie žen, které měly účastnice, vyhlášeny byly.
Nerozumím však tomu, jak má rozdělení kategorií vliv na to, že jsi měl licenci Elite? Nezakrývej prosím svoji chybu, kdy jsi porušil pravidla, za chyby ostatních, které však neměly vliv a neporušovaly žádná pravidla.
A k Tvému PS... Věřím, že sis MS užil, že ses třeba i potkal s kolegy a nasdílel zkušenosti, a hlavně že kromě poděkování na Vašem uzavřeném foru v JALce Karlovi Juráňovi, kterému jsem já vnukl a tlačil ho do myšlenky, ať se MS účastníš a všem ukážeš, že výkon máš (a vysvětlil mu, že se účastnit dle pravidel MS můžeš a poslal mu sms, co si máš pohlídat), nezapomeneš poděkovat i Extralize Masters, která Ti po termínu divokou kartu poskytla a umožnila Ti reprezentovat.

#587

Jiří Belfín reagoval na:9.2l 2021, 21:21 hod

#585,Josef Říha 2.2l 2021, 21:36 hod

Moje poslední vyjádření. Já jsem na rozdíl od Vás alespoň uznal své pochybení ohledně licence. Z Vaší strany jsem se nedočkal žádného uznání Vašich chyb a že jich bylo dost. Mám naprosto stejný názor jako Jaroslav Halík. Způsob Vašeho odůvodnění byl hlavním důvodem, že jsem vše zveřejnil. Rozhodně nejsem podvodník, mé svědomí je naprosto čisté.
Pokud chcete důkazy o změně propozic, není problém. Koneckonců jste mi ho sám poslal. Na původních propozicích jsou kategorie rozděleny A, B, C, D, E, F a ženy Ž30, Ž40, Ž50, Ž60. Dle Vašich pravidel bylo třeba alespoň 5 závodníků v kategorii, aby bylo možné kategorii vyhodnotit. Vy sám jste mi poslal v příloze mailu o mé diskvalifikaci upravené propozice, kde už jsou uvedeny pouze kategorie A, B, C, D, E, F. Ono by totiž nešlo vyhlásit kategorie žen, "chápu", bylo to třeba upravit.
Tímto nechci nikoho ze závodníků poškodit a ani jsem nikdy nechtěl. Jen obhajuji svou pověst. Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu.
P.S.: Když tě někde chtít nebudou, tak prostě nebudou."

#586

Jaroslav Halík reagoval na:3.2l 2021, 12:48 hod

#585,Josef Říha 2.2l 2021, 21:36 hod

Ale část toho odůvodnění "tím získal významnou výhodu..." jste si mohli odpustit, to z něj dělá trošku podvodníka a pravda to není a asi se ho to i dotklo. Volit slova jako bohužel doplatil na neznalost pravidel (taky je neznám) a bylo by to víc v klidu. Vždyť je to jen zábava.

#585

Josef Říha reagoval na:2.2l 2021, 21:36 hod

#584,Miroslav Joza 2.2l 2021, 16:02 hod

Už se na to vykašlete. Nevíte o tom nic a jen tu vymyslíte spolu s většinou nesmyslný teorie!
Jiří Belfín uznal svoji chybu! Byl DSQ naprosto v souladu s pravidly ČSC na základě řádně podaného protestu! Můžeme mít na věc ohledně licenci rozdílné názory, ale pravidla jsou platná. S oběma pány řediteli jsem hovořil a vydali poté prohlášení, které vydali!
Aktuálně se Jiří Belfín připravuje na MS Masters na divokou kartu, o kterou požádal a ze strany Extraligy Masters bylo vyhověno…
Chyba jednotlivce, kdy si řádně neprostudoval pravidla, znamená, ze tu na sebe budeme kydat špínu?
Já se nebojim rict z pohledu pořadatele, ze se dá rada věci vylepšit, ale nejedna se v ŽÁDNÉM případě o provinění se vůči pravidlům!
Propozice se nezměnily, jak bylo nepravdivé uvedeno - předložte důkazy!
O účast jiných lig jsem požádal v nejlepší víře účasti co největšího počtu závodníků a skvělého mistraku! Ze startovneho ve výši 250 Kč jsem platil každému 130 Kč na guláš a pití! Plus zbytek rozdělil do finančních cen. Celkove jsem za tento víkend, kdy se jela casovka a silnice, na NULE a to nepočítám můj čas.
Další omyl je účast v Giant lize - účastnit se můžete i s licencí Masters… a ano, jedete v jednom balíku s Elite, sam jsem loni absolvoval s licenci Masters…
Lidsky je mi velmi lito Jirky. Dozvěděl jsem se, ze na sobě opravdu maka a přeju mu to nejlepší! On se však rozhodl pořídit si licenci a tím dodržovat pravidla ČSC!
Řada závodníků s licencí Elite mi volala a moje komunikace byla vždy zřetelná a to, že startují v M jako příchozí…
Takže z chyby jednotlivce nepaušalizujme…

#584

Miroslav Joza reagoval na:2.2l 2021, 16:02 hod

#583,Lukáš Vodička 1.2l 2021, 11:13 hod

Lukáši, Lukáši... zato vy ty pány znáte pravděpodobně velice dobře, když se kvůli vám tak snažili Jirku Belfína odstranit z cesty :)

#583

Lukáš Vodička reagoval na:1.2l 2021, 11:13 hod

#582,Kamil Koprnický 28.září 2021, 09:13 hod

Kamile, Kamile... To snad nebylo nutné, urážet takhle naslepo lidi, které osobně neznáte. Ty komunisty jste si mohl odpustit.

#582

Kamil Koprnický napsal:28.září 2021, 09:13 hod

Ahoj nebo raději Dobrý den,
asi před 15 lety mě napadlo, že bych nějaký z vašich závodů mohl jet. Bohužel jsem stejně jako Jirka Belfín měl licenci Elite, abych mohl jezdit plzeňskou Lopatárnu a s0em tam si zkusit objet Český pohár. Když jsem se podíval na vaše stránky a vaše nesmyslná pravidla, hned mě přešla chuť.
Možná by stálo za to, abyste z té vaší 30 let staré komunistické ulity vylezli a závody se snažili pokud možno popularizovat, aby na ně jezdilo pokud možno více lidí. Vy na jednu stranu chcete vybrat nějaké peníze od startujících (což zcela chápu, protože něco uspořádat je hodně složité a něco to stojí), na druhou stranu nechcete, aby tam vyhrál někdo jiný než z těch stále se opakujících jmen.
Jak tady psali lidé přede mnou, podívejte se, jak vypadají startovní listiny "amatérských" lig i té vaší - "mladší" kategorie tam jezdí jednotky lidí, pokud to tak bude pokračovat, za chvíli tam nebude jezdit nikdo.

#581

Jaroslav Halík reagoval na:27.září 2021, 23:45 hod

#580,Jakub Vyplel 27.září 2021, 07:55 hod

Celoroční soutěž EL Masters je již 2 roky zrušená, loni se přicucla na UAC, letos jen minimum závodů na poslední chvíli. Kdyby nepřijeli lidi, co jezdí UAC, MP, Roadcup, JAL....nebude tam skoro nikdo. Belfín přispěl svazu 500,- a byl za to potrestán.

#580

Jakub Vyplel napsal:27.září 2021, 07:55 hod

Taky jsem jel v Pardubicích, když už nepotřebuju tu licenci masters. Ale jakou zvolit kategorii? Mají v přihlašovacím formuláři na webu kategorie A-F a M. Co je M... kouknu na pravidla ELM. Hm, pravidla pro rok 2021 tam nejsou. Tak kouknu na pravidla 2020 - M jsou ročníky 1991-2002. Tak to není pro mě. Kdyby to bylo jako v roce 2019, tak vybírám M, kam patří i ČSC Elita. Takže nakonec vybírám podle věku B a tím jsem zjevně udělal stejnou chybu jako Jirka. Možná mě diskvalifikují, možná dokonce dostanu pokutu a možná se nic nestane, když jsem stejně žádný slušný výsledek (naštěstí) nezajel.

Když naše liga (ZAL, stejně tak i JAL) pořádá svůj mistrovský závod, tak vyhlásí jako mistra nejvýše umístěného člena v dané kategorii. Pořadatel v Pardubicích si pozve amatéry bez licence Masters, ale při prezentaci neřeší, kdo může být vyhlášen jako mistr a kdo ne. Mohli ten mistrovský dres dát nejvýše umístěným držitelům licence Masters a poslat je do Bosny.

Když pan Říha žádal o propagaci tohoto závodu na našich stránkách, psal i tom, že "je třeba si pomáhat". No tak jsme si pomohli. Pozvali jsme naše členy na jejich závody, přijeli jsme tam a rozšířili trochu konkurenci. A oni nás za to umlátí licenčním řádem.


tvorba webových stránek        |        webhosting a servery