Novinky v Masters

CENA PIVOVARU SVIJANY - speciální prémie

24.července 2017

V neděli ve Svijanech bude vyhlášena speciální prémie. Závodník s nejrychlejším časem, všechny kategorie včetně závodu Přátel svijanského piva, na 1 kolo získá 30l sud Svijany.

Sokolovská časovka

20.července 2017

Sokolovská časovka
O pohár starosty města Sokolova
10.ročník
Pořádá CYKLO TEAM KILLI a město SOKOLOV

Sobota – neděle 5. a 6.8. 2017
MČR Masters
a MČR Akademiků, ŠUAC
Silniční časovka jednotlivců a dvojic
+ OPEN ZÁVOD
Závod je pořádán za finanční podpory města Sokolova a Karlovarského kraje.
Registrace v sobotu od 11:00 do 13:00 hod. v neděli od 8:30 do 10:00 hod.
Městský dům kultury Sokolov

Trasa závodu: Sokolov-Kraslická, Lomnice, Vintířov-Liapor a zpět

Délka a profil: 18 km mírně zvlněný

Startovné: 250,- Kč

CENA PIVOVARU SVIJANY

17.července 2017

30.7. pokračuje EM dalším závodem ve Svijanech. Kromě spravedlivé tratě se můžete těšit na dobré pivo od Pivovaru Svijany, který věnoval i ceny pro nejrychlejší závodníky. A závodit se letos poprvé bude s čipy!
Václav Bradna

Časovka do vrchu - Bramberk

3.července 2017

Do kalendáře byl přidán nový závod v Lučanech nad Nisou jako náhrada za závod v Mariánských Lázních. Termín sobota 12. 8. 2017, start prvního závodníka v 10:00 hod., startovat se bude od nejmladších. Uzávěrka přihlášek (jsou již otevřeny) je v pátek 11.8. 2017, 18:00 hod.
Veškeré informace k závodu naleznete v kalendáři.
Martin Wűrz

Short Track o mergle, love, chechtáky, šrouby...Lučanské Total Inferno 2017

2.července 2017

Vážení žiletkáři, už jen pár dní nám schází do závodu v Lučanech. Po roční pause se opět sejdeme na startu za městským úřadem. Cíl bude shodný s ročníkem 2015 - v mírném kopci, kde většina závoďáků přijížděla jak rozinky smáčené karibským rumem. Protože tomuto závodu jsem věnoval pouze 3 měsíce příprav a né celý jahr, rozhodl jsem Vám připravit Short Track s délkou jednoho wokruhu 8,7 km horem pádem dolem.
Short Track: V každém průjezdu cílem pro prvního pacoše je nachystáno prize money 100,- korun českých krytých potem vítěze wokruhu. Vyhlášení a předání jednotlivým sprinterům proběhne po vyhlášení samotného závodu. Kategorie M+A (zusammen) 10 průjezdů, B 8x, C 7x, D 6x, E 4x. Short Track závod plný rychlých soubojů na hranici ANP a čerpání zásob energie z glukózy - kaše, haše nejsem z Aše!
Platí zde gold pravidlo našeho předního bikera Honzy "BIČE" Nesvadbiče: "Je lepší být mrtvej než druhej!!!"
Kompletní rozpis a info najdete po poledni v neděli v sekci Články.
Schoust ve středu 5. 7. 2017, gdy to fše wypukne startem testosteronu tentokrát v 9:55 = M+A!
Váš kolega z balíku Martin Wűrz

MS Masters 2017 – Albi Francie

30.června 2017

Kvalifikační podmínky pro účast na letošním MS pořádaném v jihofrancouzském Albi 24. – 27.8. jsou stejné jako v minulých letech:
na stránkách: http://www.ucigranfondoworldseries.com jsou pravidla pro kvalifikaci v angličtině. Je tam i kalendář s cca 20 ti kvalifikačními akcemi po celém světě. Pro účast na MS je potřeba se účastnit alespoň jedné z nich a umístit se do 25% startujících nebo do třetího místa (pokud je méně než 12 startujících v kategorii. Pokud je v kalendáři silniční závod i časovka, je třeba se umístit pro kvalifikaci na časovku v časovce a pro kvalifikaci na silniční závod v silničním závodě, pokud je v kalendáři jen silniční závod, stačí se umístit v prvních 25% startujících silničního závodu pro kvalifikaci na časovku i na silniční závod, což bývá zpravidla snažší. Kvalifikovat se je též možné účastí na třech akcích z kalendáře bez ohledu na výsledek. Takto kvalifikovaní závodníci se přihlašují na MS sami dle pravidel viz výše uvedený odkaz..
Dále se mohou účastnit mistři republiky v každé věkové kat. po 5ti letech a to jak z časovky, tak ze silničního závodu. Vzhledem k tomu, že letošní MR Masters v silničním závodě ve Slatiňanech se koná až 20.8. a přihlášky se uzavírají cca týden před MS, budou se pro kvalifikaci na MS počítat výsledky z loňského MR ve Svijanech. Pro kvalifikaci z časovky se bude počítat letošní MR v časovce pořádané v Sokolově 5.8.. Dále budou k disposici divoké karty pro 5 mužů a pro 5 žen, které je možno využít pro časovku i pro silniční závod.
Pokud bude zájem vyšší, předpokládáme, že budou vybráni uchazeči dle dosavadních výsledků v ELM a předešlých MR a MS.
Seznam takto nominovaných závodníků bude tedy možno vytvořit až po MR v časovce a bude nutno uzavřít cca do 10.8. a po té zaslát pořadatelům MS prostřednictvím ČSC. Žádat o divokou kartu bude tedy možné od 5. Do 10. 8. V tomto termínu je také nutné, aby by se přihlásili všichni zájemci z řad Mistrů republiky ze všech kategorií.
V dalších letech se můžeme těšit na MS 2018 v italském Varese, MS 2019 v polské Poznani a v roce 2020 zřejmě zase mimo Evropu.

I. Kubín (kubin@markus.cz)

Přihlášení na časovku v Roudnici

26.června 2017

Upozorňujeme všechny zájemce o časovku v Roudnici registrované v ELM, že přihlášení je možné pouze osobně v kanceláři závodu viz propozice závodu. I. Kubín

Závod č. 18. v Mariánských Lázních zrušen

26.června 2017

Dostali jsme zprávu, že závod ELM č. 18 v Mariánských Lázních naplánovaný na 23.června 2017 se z technických důvodů ruší, tím pádem odpadá z kalendáře ELM bez náhrady. I. Kubín

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 8% 7,7%
Road cycling 46% 46,2%
MTBS 15% 15,4%
53x11 31% 30,8%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery