Novinky v Masters

Výsledky MČR Monaco

26.srpna 2017

Vážení cyklisté, konečně jsem objevil možnost veřejného připojení na interFernet = visí výsledky z Monaca. Igor je zřejmě od pondělí ve Francii a nestačil to zveřejnit. Já jsem pro změnu v Johannu, ale bez připojení.
Ještě mohu tlumočit vzkaz od Pavla Petra - ředitele MČR, který se Vám všem hluboce omlouvá za čekání na prezentaci a opoždění start.
Martin Wűrz

MČR Monaco

18.srpna 2017

Vážení,
v ČLANCÍCH naleznete plakát na letošní MČR na silnici.
V neděli přeji všem mnoho štěstí při zdolávání závěrečného cílového stoupání.
M. Wűrz

Výsledky a fotografie Lučany

13.srpna 2017

Vážení cyklisté, výsledky a pár fotek z vyhlašování časovky naleznete v sekci ČLÁNKY.
Zdar v neděli 20. 8. na MČR
M. Wűrz

MS MASTERS 2017 – Albi Francie

12.srpna 2017

K dnešnímu dni jsem dostal přihlášky na MS od Mistrů Republiky (2016 silnice, 2017 časovka), přihlásili se :
Jan Novota, Josef Burgr, Jiří Kasal, Ludvík Killinger, Vladimír Novák. O divokou kartu mi neposlal žádost nikdo, takže ji využívám jen já sám. Další účastníci by měli být ti, kteří se kvalifikovali v některém z kvalifikačních závodů (nemám přesný přehled) ale vím o Vláďovi Baťovi, Monice Simonové a Janu Hrubém.
Pokud někdo z mistrů republiky by si ještě rozmyslel (připomínám Mirek Kakač nebo Luboš Novák, si myslím , by měli mimořádnou šanci na skvělý výsledek) nebo někdo další by měl zájem o nevyužitou divokou kartu, dejte mi prosím vědět do zítra (neděle 13.8.) do večera, kdy chci seznam odeslat na UCI. Děkuji I. Kubín

Upozornění na nutnost lékařského potvrzení na MS v Albi.

9.srpna 2017

Tímto upozorňuji všechny zájemce o nadcházející MS v Albi ve Francii, že na startu bude potřeba lékařské potvrzení o způsobilosti pro absolvování cyklistického závodu viz. Odkaz: http://www.albi2017cycling.eu/en/node/167
I. Kubín

Časovka do vrchu - Bramberk info

9.srpna 2017

Vážení závodníci, základní informace k časovce naleznete v sekci ČLÁNKY, kde visí i plakát závodu. Předpověď počasí slibuje na sobotní dopoledne 11°C, pod mrakem, vítr SZ 4 m/s. Mezi závodníky uvítáme běžeckého mága Daniela Šlechtu. Problémy s časomírou z posledního závodu nechceme opakovat, jsme poučeni, pojedete s připravenými čísly na řídítkách (čísla ELM můžete nechat doma), personálně je časomíra 100% obměněna. Vzhledem k nízkému počtu přihlášených se pokusíme vyhlašovat již ve 12:30 hod. Odpoledne by mělo vysvitnout i sluníčko a na nás čeká soudek Svijan. Kdo by chtěl další pohyb a zaplavat si, lze využít lučanské koupaliště U Pily. Profesionální country kultura, začíná na Bramberku od 13:00 hod., kde budou probíhat "Bramberské hudební slavnosti" - vystupují kapely - VERANDA, VEJLUPCI, FUNNGRASS, VSTUP ZDARMA, doprava od Maxovského kostela vláčkem, děti se mohou projet na koních a bude pro ně nachystána zábava. Nezbývá než se těšit na 10ti minutový sobotní tanec v pedálech od městského úřadu na Bramberk.
M. Wűrz

Rocková ochutnávka po sobotní časovce

9.srpna 2017

Po sobotní časovce nemusíte spěchat domů. Od 13:00 hod. country na Bramberku v rámci Bramberských hudebních slavností. Zájemci o cover fláky rockových seskupení se mohou po ústupovém pivě přesunout k
moderní vyhlídce Nisanka (cca. 2 km pěšky), kde se bude pógovat za doprovodu ostrých rifů ANGELIC PROJECT (dívčí rocková kapela) a KABÁT REVIVAL. Koncert začíná od 18:00 hod., vstup ZDARMA :-)
Plakát naleznete v sekci ČLÁNKY.
M. Wűrz

Speciální ceny na časovce v Lučanech

9.srpna 2017

V rámci sobotního závodu budeme vyhlašovat speciálně nejenom nejrychlejšího a nejpomalejšího závodníka, ale i nejctihodnějšího old veterána. Zatím to vypadá na Zdeňka Karáska - roč. 1936.
Uzávěrka přihlášek pro ELM je pátek 11. 8. 2017 v 18:00 hod., příchozí mohou na místě. Přijeďte se rozparádit na nedělní Vysockou časovku - Cimbál ->>> Křemílek.
M. Wűrz

Anketa
Váš nejoblíbenější časopis, zprávy na webu
Zpravodaj ČSC 8% 7,7%
Road cycling 46% 46,2%
MTBS 15% 15,4%
53x11 31% 30,8%
Peloton 0% 0%
cyklonovinky 0% 0%
Naši sponzoři
  • Sponzor internetu
  • Sponzor startovních čísel
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
  • Partner soutěže
INFO
statistiky návštěvnosti
  • dnes:?
  • týden:?
  • měsíc:?
  • celkem:?
původní web

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery